Viniliniai lipdukai - Spalvota Reklama
Nors esame įsikūrę Panevėžyje, Elektronikos g. 62, reklamos gamyba ir paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje. info@spalvotareklama.lt / +370 655 54906
reklamos gamyba, reklamos paslaugos, lipdukai, reklaminiai tentai, reklama ant automobilio, interjero detalės, stiklų apklijavimas, fotodrobės, reklamos gamyba panevėžyje
50464
page-template-default,page,page-id-50464,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7,fade_push_text_right,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive
 

Viniliniai lipdukai

Norint būti išskirtiniu ir matomu – reikia labai nedaug. Tik užsukti į „Spalvotą reklamą“ ir pagal individualų užsakymą pagaminti lipdukai padarys Jus išskirtiniu!

Pas mus ne tik rasite įvairių spalvų ir atspalvių plėvelių, bet mes pagaminsime lipduką pagal Jūsų individualų užsakymą, o taip pat suteiksime klijavimo paslaugas.

Mes dirbame tik su aukštos kokybės aparatais galinčiais tiksliai ir greitai pjaustyti lipniąsias plėveles tinkančias lauko ir vidaus reklamos gamyboje, transporto priemonių apipavidalinime, interjere, vitrinų, stendų gamyboje ir kitiems reklamos darbams.

LANGŲ GRAFIKOS PLĖVELĖS

Šios plėvelės skirtos toms vietoms, kur norima išgauti įvairaus rašto apšviečiamus stiklinius paviršius, miglos-šerkšno įspūdžio arba raižyto, supjaustyto, apdoroto smėlio srove stiklo įspūdį. Skaidrios plėvelės suteikia daugybę galimybių pagražinti parduotuvės vitrinas, stiklines duris, pertvaras ir kitus įstiklintus paviršius.

FLUORESCENCINĖS PLĖVELĖS

Šios serijos plėvelės naudojamos reklamai ant transporto priemonių, pavadinimų plokštėms ir visų tipų grafiniams ženklams, kurie reikalauja specialaus matomumo. Ši plėvelė iš kitų serijų plėvelių išsiskiria savo unikaliomis savybėmis, kurios leidžia plėvelei dominuoti įvairiu paros metu. Jų spindėjimo efektas gerai matomas švintant, temstant, prieblandos metu.

ŠVIESĄ ATSPINDINČIOS LIPNIOSIOS PLĖVELĖS

Nei blogas matomumas, nei prastos oro sąlygos neturi įtakos šių plėvelių puikioms atspindėjimo savybėms. Jų paviršius atsparus įbrėžimams ir smūgiams ir gerai atlaiko eroziją, koroziją ir tirpiklius. Plėvelės naudojamos ant automobilių, skydų, iškabų, taip pat ant įvairių gaminių saugos markizių ir saugos juostų.

ILGOS GARANTIJOS PLĖVELĖ

Specialiai sukurta naudoti kirpio braižymo įrenginiuose. Šią plėvelę renkamasi gaminant užrašų, ženklų ir dekoravimo elementus, kai keliai aukšti kokybės reikalavimai. Ypatingai tinka naudoti aukštos kokybės reklamai ant transporto priemonių ir visuomeninio transporto. Taip pat gali būti klijuojamos ant nelygių, išlenktų, gofruotų paviršių.

MATINIAI FILTRAI

Šios pusskaidrės plėvelės atitinka pačius aukščiausius reikalavimus. Jos paviršius atlasinis, todėl nesusidaro nepageidaujami atspindžiai. Galima rinktis iš 55 spalvų. Šios grafinio vaizdavimo plėvelės puikiai tinka kurti sudėtingas kompozicijas ant apšviestų stiklo, akrilinio stiklo ir įtemptos plakatų medžiagos. Galimas tiek susas, tiek šlapias klijavimo būdas, abiem atvejais klijai nekeičia spalvos.

ŠVIESĄ KAUPIANČIOS PLĖVELĖS

Trijų sluoksnių, žalsvai-geltona, be kadmio, speciali PVC plėvelė matiniu atlasiniu paviršiumi. Dėl pošvyčio efekto ji turi ilgalaikę ir labai stiprią liuminescenciją po to, kai sužadinimo apšvietimas išjungtas. Sužadinimas gali būti kartojamas tiek dažnai, kiek to reikia, tai nekeičia fosforescencinių plėvelės savybių. Plėvelė skirta avarinių ženklų gamybai ir pavojingų vietų žymėjimui.

Iškilo kokių nors neaiškumų ar tiesiog norite pasikonsultuoti?

Visada esame pasiekiami tel.nr. +370 655 54906 bei el.paštu info@spalvotareklama.lt

Call Now Button