Apsauginės plėvelės | Plėvelės stiklams | Spalvota Reklama
Apsauginė plėvelė ne vien apsaugos Jus nuo stiklo šukių, bet tuo pačiu ir padidins patalpų saugumą nuo žaibiškų vagysčių.
Apsauginės plėvelės, apsaugines pleveles, apsaugine plevele, apsaugines pleveles langams, apsaugine plevele langams
55858
page-template-default,page,page-id-55858,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7,fade_push_text_right,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive
 

Apsauginės plėvelės

APSAUGINĖS PLĖVELĖS


Apsauginės plėvelės | Spalvota Reklama

Silpniausia namo vieta įsilaužimų atveju yra langai, dažniausiai vagys tuo ir pasinaudoja. Manote, kad kameros, grotos ar apsauginės žaliuzės užtikrina visišką saugumą? Tikrai ne nuo gudresnių vagių ir jų žaibiškų vagysčių, kai per keletą minučių yra išdaužiamas langas ir pavogiami Jūsų brangūs daiktai.

 

Sustiprinkite langus su apsaugine plėvele, kuri ne vien apsaugo aplinkinius nuo stiklo šukių bet ir suteikia stiklui apsaugą nuo sudaužymo norint įsibrauti į Jūsų namus ar parduotuvės vitriną.

 

Naudojame tik geriausias medžiagas, kad užtikrintume kuo didesnį plėvelės efektyvumą. Mūsų langų apklijuotojai turi ilgametę patirtį plėvelių klijavimo sferoje, tad garantuojame, kad darbas bus atliktas itin kruopščiai ir kokybiškai. Dėl kokybiškų medžiagų bei darbo, neabejojame savo rezultatais, tad suteikiame kelerių metų garantijas. Dirbame visoje Lietuvoje.

PRIEŽIŪRA

SOLAR SCREEN langų plėvelės (nuo saulės, dūžio, anti-uv ir  dizaino), dėka savo savybių padeda apsaugoti jus ir jūsų turtą. Žemiau aprašyta valymo ir priežiūros instrukcija  visoms  SOLAR SCREEN langų plėvelėms. Padėkite šią instrukciją ten, kur darbuotojai ir /ar priežiūros personalas galės susipažinti  ir ja vadovautis , nes šių taisyklių nesilaikymas neatšaukiamai panaikins jūsų garantiją.

  • NEPLAUKITE IR NEVALYKITE IKI TRISDEŠIMT (30) DIENŲ NUO ISTALIAVIMO DATOS . Tai užtikrins tinkamą plėvelės prisiklijavimą ir kraštų sandarumą. Nelieskite plėvelių kraštų.
  • Priežiūra po 30 dienų: Plėvelei prižiūrėti tiks visos langų plovimo priemonės, kuriose nėra abrazyvinių medžiagų ir amoniako tirpalo taip pat valymui naudokite švelnų mikropluošto (microfiber) audinį. NENAUDOKITE ŠEPEČIŲ IR KITŲ MEDŽIAGŲ KURIOS GALI SUBRAIŽYTI PAVIRŠIŲ.
  • DĖMESIO! NENAUDOKITE AMONIAKO AR ACTO TURINČIŲ VALYMO PRIEMONIŲ. Kai kurie popieriniai rankšluosčiai yra pakankamai šiurkštūs, kad subraižytų plėvelę. Pakartotinis netinkamų valymo priemonių ir (arba) skysčių panaudojimas pakenks plėvelės išvaizdai.
  • NEKLIJUOKITE JOKIŲ LIPNIŲ JUOSTŲ, LENTELIŲ AR ŽENKLŲ ANT PLĖVELĖS PAVIRŠIAUS !
  • Naudokite tik švarų vandenį.

Ant plėvelės kartais atsiranda neskaidrumų ir dėmių. Tai normalu ir ilgainiui praeina. Visai išdžiūvusi plėvelė lygiai ir stipriai prisiklijuos prie stiklo maždaug per trisdešimt dienų priklausomai nuo oro sąlygų.

Apžiūra vykdoma 2 m atstumu iki 45 laipsnių kampu  užklijuoto paviršiaus  atžvilgiu. Kadangi tik steriliomis sąlygomis įmanomas plėvelės užklijavimas be dulkelių , įprastinėmis sąlygomis galimas nedidelis dulkelių kiekis tarp stiklo ir plėvelės.

Dėl pagalbos konkrečiais klausimais, susijusiais su SOLAR SCREEN  produktais, kreipkitės į mus:

Kontaktai Vilniuje +370 655 54906

Kontaktai Panevėžyje: +370 636 42497

El.paštas: info@spalvotareklama.lt

Gamyba vyksta: Elektronikos g. 62, Panevėžyje

Dirbame visoje Lietuvoje.

RAŠYTI UŽKLAUSĄ

Iškilo kokių nors neaiškumų ar tiesiog norite pasikonsultuoti?

Visada esame pasiekiami tel.nr. +370 655 54906 bei el.paštu info@spalvotareklama.lt

Call Now Button