Fototapetai | Fototapetai interjere | Spalvota Reklama
Spalvota Reklama sukurti fototapetai interjere suteiks naujų spalvų, kaip ir eko tapetai vaikų kambariui ar fototapetai miegamajam leis mėgautis švariu oru.
fototapetai, tapetai vaikų kambariui, fototapetai miegamajam, fototapetai iš nuotraukos, fototapetai interjere, 3d fototapetai, tapetai, fototapetai vaikams, tapetai interjere, tapetų klijavimas
52008
page-template-default,page,page-id-52008,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7,fade_push_text_right,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive
 

Fototapetai

Foto tapetai | HP free PVC - spalvotareklama.lt

Susikurkite foto tapetus iš savo fotografijų!

Jūs randate patinkančią nuotrauką, pasirinkate norimą fototapetų dydį, o mes pasirūpinsime likusiu darbu: patarsime kaip pasirinkti tinkamą nuotrauką individualiems fototapetams, ką galima pakoreguoti ir  suteiksime informacijos apie naujausias fototapetų madas bei pasiūlys Jūsų interjerui tinkančius tapetus. Mūsų lateksinis spausdinimo būdas ekologiškais dažais užtikrina, kad  mūsų produkcija atsidūrus Jūsų namuose neskleis jokių kvapų bei nesukels alerginių reakcijų.

Kaip rasti tinkamą nuotrauką?

Jei nerandate tinkamos nuotraukos savo fotoarchyvuose mes siūlome Jums išsirinkti aukštos kokybės mokamą nuotrauką puslapyje www.shutterstock.com

Kai išsirinksite norimą nuotrauką, atsiųskite mums jos nuorodą. Mes nupirksime fotografiją, ją pakoreguosime ir atsiųsime Jums vizualizacija, kaip atrodytų pasirinkta nuotrauka interjere.

3 pagrindiniai žingsniai kaip užsakyti norimus foto tapetus

Išsimatuoti sienos matmenis

Išsimatuokite sienos, ant kurios ketinate klijuoti tapetus, aukštį ir ilgį. Dydžius pasižymėkite milimetrų tikslumu užrašų knygutėje.

Išsirinkti foną ir tapeto rūšį

Pasiskaitę išsirinkite Jums labiau patinkantį tapetą. Išsirinkite kokią nuotrauką ar paveikslėlį naudosite foto tapetui. Jei nuotraukos neturite – galite pasiieškoti www.shuterstock.lt

Išsiųsti  užklausą

Visą reikiamą informaciją surašykite į užklausos formą. Įsidėmėkite: kuo tiksliau aprašysite savo norus, tuo greičiau vyks darbai.

NUOTRAUKŲ KOREGAVIMO PAVYZDŽIAI

Kaip galime pakeisti Jūsų nuotraukas

 „HP Free PVC“

Fototapetai

Kodėl turėčiau rinktis šiuos tapetus?

Dažnas žmogus, kuris nusiperka paprastus tapetus iš parduotuvės kartu turi pirkti tapetų klijus,taip pat tenka susidurti su klijavimo problemomis, tokiomis kaip plonų popierinių tapetų raukšlių susidarymu ar įplyšimu, nelengva būna ir atitaikyti sudėlioti norimą paveikslėlį, kuris yra supjaustytas į daug dalių. Mūsų pagaminti HP latex tapetai palengvins Jūsų darbą. Mūsų spausdinami foto tapetai, pagaminti originalios mūsų spausdintuvui pritaikytos HP foto tapetų medžiagos. jau iš karto yra padengti tapetų klijais, užtenka tik juos sudrėkinti vandeniu. Viena iš išskirtinių savybių yra tai, kad šie tapetai yra lengvai pašalinami nuo sienos, tad beklijuodami savo išsirinktus fototapetus nesusidursite su raukšlių ar paveikslėlio neatitikimo problema, nes Jūs galėsite juos bet kada nuplėšti ir perklijuoti taip kaip Jums patogiau.

Kaip užsiklijuoti tapetus?

 

</div

„Colibri DIGITAL“

Fototapetai

Foto tapetai | Colibri Digital - spalvotareklama.lt

Kodėl turėčiau rinktis šiuos tapetus?

„Colibri Deco Wall Digital“ tapetai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų ir atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus. Vinililiniai fizelino pagrindu pagaminti foto tapetai leis mėgautis savo reljefingu paviršiumi. Šių neaustinės medžiagos foto tapetų paviršius yra tvirtas ir atsparus įbrėžimams, tad nesijaudinkite, kad tapetai suplyš ar bus pažeisti vietoj nenustovinčiu vaikų ar augintinių. Šie foto tapetai klijuojami kaip ir visi įprasti tapetai naudojant tapetų klijus, taigi sunkumų neturėtų būti.

Rašyti užklausą


Individualus tapetai