Auto Wrapping - Spalvota Reklama
Nors esame įsikūrę Panevėžyje, Elektronikos g. 62, reklamos gamyba ir paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje. info@spalvotareklama.lt / +370 655 54906
reklamos gamyba, reklamos paslaugos, lipdukai, reklaminiai tentai, reklama ant automobilio, interjero detalės, stiklų apklijavimas, fotodrobės, reklamos gamyba panevėžyje
50652
page-template-default,page,page-id-50652,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7,fade_push_text_right,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive
 

Auto Wrapping

Kodėl aptraukimas plėvele, o ne dažymas?

Daugelis klientų stebisi ir klausia savęs: „Kodėl turėčiau aptraukti automobilį plėvele, o ne dažyti?“ Priklausomai nuo kokybės ir spalvų pasirinkimo dažymas gali kainuoti nuo 1 000 iki 2 000 €. Šiuo atveju aptraukimas, priklausomai nuo medžiagų ir projekto dydžio gali kainuoti nuo 500 iki 1 500. Renkantis šį pigesnį variantą gaunate kur kas daugiau naudos, nei rinkdamiesi dažymą. Dažų kokybė labai priklauso nuo kainos. Pigūs dažai tik iš pradžių atrodo puikiai, bet po kelių metų išvaizda keičiasi ir viską reikia perdaryti. Profesionaliai aptrauktas automobilis ilgus metus atrodys pritrenkiančiai, nepakeitęs savo žavios išvaizdos.

7 priežastys aptraukti savo automobilį

Kaina: Priklausomai nuo kokybės ir spalvų pasirinkimo dažymas gali kainuoti nuo 1 000 iki 2 000 €. Šiuo atveju aptraukimas, priklausomai nuo medžiagų ir projekto dydžio gali kainuoti nuo 500 iki 1 500 € + nepriekaištinga išvaizda 5-8 metus.

Perpardavimo vertė: Aptraukę automobilį Jūs išlaikysite nepažeistą originalią automobilio spalvą. Pardavimo atveju Jūsų pasirinkta originali plėvelės spalva ne visada gali patikti pirkėjui. Automobilio vertė išliks stabili kuomet galėsite pasiūlyti originalią gamykloje nudažyto automobilio spalvą.

Nesuskaičiuojamos pasirinkimo galimybės: Renkantis automobilį jūsų norai gali prasilenkti su gamyklos galimybe nudažyti automobilį norima spalva. Vinilinė plėvelė leis išpildyti visas jūsų fantazijas. Su begale spalvų ir skaitmenine spauda, paversite tokiu, kokį įsivaizduojate. Galėsite išsiskirti iš visų ir turėti vienetinį automobilį.
Jeigu po kelių metų užsimanysite pokyčiu, nesunkiai pašalinsime esamą plėvelę ir pakeisime nauja. Keiskite savo automobilio išvaizdą kada tik užsimanysite, priverskite visus stebėtis.

Išpildymo laikas: Renkantis dažymą, be automobilio gali tekti pabūti dvi savaites ir ilgiau. Pasirinkus aptraukimą automobilį atgausite po 2-5 dienų.

Apsauga: Aptrauktas automobilis apsaugo Jūsų automobilio gamyklinius dažus nuo saulės ir atmosferos poveikio. Automobilinė plėvelė yra labai patvari medžiaga ir tai veiks kaip skydas. Atsisveikinkite su įbrėžimais, dilimu ir kitais gamtiniais pavojais.

Lengva priežiūra: Pamirškite vaškavimą. Nuplovus automobili su muilu ir vandeniu Jūsų automobilis vėl atrodys kaip naujas. Kitas veiksmingas būdas nuplauti nešvarumus ir dėmes yra naudojant mikropluošto skudurą ir 70% alkoholio turintį valiklį.

Ilgas tarnavimo laikas, saugus pašalinimas: Aukštos kokybės plėvelė užtikrina ilgą tarnavimo laiką ir saugų pašalinimą, kuris nepaveiks originalios automobilio spalvos.


Call Now Button