Maketavimas | Maketavimo paslaugos - Spalvota Reklama
Maketavimas - kruopštus ir atsidavimo reikalaujantis procesas, kurio rezultatas tampa akį traukianti ir emocijas sukelianti reklama.
maketavimas, maketavimo paslaugos, skrajučių maketavimas, plakatų maketavimas, vizitinių maketavimas
50646
page-template-default,page,page-id-50646,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7,fade_push_text_right,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive
 

Maketavimas

Maketavimas. Kas tai?

Maketavimas – ruopštus ir kūrybos pripildytas vienas svarbiausių reklamos srityje procesas, reikalaujantis visapusiško dizainerio atsidavimo. Mūsų maketuotojai padarys viską, kad klientas gautų unikalų, kokybišką rezultatą sutartu laiku, be jokių vėlavimų. Kuriant maketą laikomasi visų spaudai skirtų reikalavimų ir normatyvų, kad galutinis spaudos gaminys būtų nepriekaištingos kokybės dizaino ir spalvų atžvilgiu. Tikriausiai nepaneigsite fakto, kad matomi ir įsimenami maketai gimsta tinkamai sumaišius maketuotojo techninius gebėjimus su beribe kūryba.

Maketavimo kaina

Maketavimo kaina labai individuali, tačiau pas mus ji draugiška klientams – dažniausiai ji priklauso nuo laiko, kurį maketuotojas praleidžia prie tam tikro darbo bei  taip pat ir nuo paties spaudinio apimties. Gavę detalią užklausą su korektiškai pateiktomis užduotimis, mes objektyviai išanalizuosime jūsų poreikius ir pagal visus mūsų spaudos darbų maketavimo įkainius bei numatomą laiką darbų atlikimui, pateiksime jums individualiai parengtą pasiūlymą. Mūsų maketavimo kainos nėra mažiausios rinkoje, tačiau reikia suprasti, kad tikrai gerą ir efektyvų rezultatą galima išspausti tik tada, kai maketus kuria savo srities profesionalų komanda naudodama geriausias maketavimo programas bei per ilgametę patirtį dizaino sferoje išsiugdytus įgūdžius ir sukauptas žinias.

Dizaino darbai


Iškilo kokių nors neaiškumų ar tiesiog norite pasikonsultuoti?

Visada esame pasiekiami tel.nr. +370 655 54906 bei el.paštu info@spalvotareklama.lt

Call Now Button