Grafinio dizaino paslaugos | Spalvota Reklama
Profesionaliai sukurtas grafinis dizinas - kiekvienos įmonės sėkmingas startas siekiant užsibrėžtų tikslų ir įgaunant klientų pasitikėjimą.
grafinis dizainas, dizainas, dizaino paslaugos, grafinio dizaino paslaugos, maketavimo paslaugos
56500
page-template-default,page,page-id-56500,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7,fade_push_text_right,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive
 

Grafinis dizainas

Grafinis dizainas. Kas tai?

Grafinis dizainas tai vienas esminių veiksnių, kuriančių įmonės įvaizdį. Profesionaliai išdirbtas grafinis dizainas – geras startas aukštų tikslų siekiančiai kompanijai ar prekiniam ženklui. Mūsų dizaineriai geba itin gerai įsiklausyti į klientų poreikius, išanalizuoti įmonės veiklą ir viso to rezultate pagal visas šiuolaikines tendencijas gimsta sėkmingas prekinis ženklas. Profesionalų rankų darbo logotipai bei sukurta įmonės stilistika dažnai tampa ne vien tik akį traukiančių bei įsimenamų reklaminių žinučių dalimi, tačiau ir lengvai atpažįstamu brand‘u šiandieninėje perpildytoje rinkoje.

Grafinio dizaino paslaugos:

  • Maketavimas
  • Logotipų kūrimas
  • Prekių ženklų kūrimas
  • Stiliaus knygos kūrimas
  • Web svetainių dizainas

Kuo skiriasi maketavimas ir grafinis dizainas?

Tikriausiai ir jums kaip ir daugeliui kartais atrodo, kad grafinis dizainas ir maketavimas galimai yra sinonimai. Na, jūs nei visai teisūs, nei neteisūs – žiūrint iš kurios pozicijos pažvelgsi. Maketavimas yra grafinio dizaino dalis, kaip ir logotipų kūrimas, stiliaus knygos kūrimas ir panašiai. Grafinis dizainas prisideda prie įmonės stiliaus kūrimo, o tuo tarpu maketavimas naudojamas kuriant spaudos gaminius ar internetinius banner‘ius pasitelkiant kliento tekstinę informaciją bei dizainerio sukurtą vaizdinę informaciją. Dizaineriai pasitelkdami technines bei menines priemones kuria įvairaus žanro dizaino darbus, o maketuotojų darbas – įdomiai sukurti vizualinį išdėstymą spaudos darbams bei skaitmeniniams banner‘iams.

Dizaino darbai


Iškilo kokių nors neaiškumų ar tiesiog norite pasikonsultuoti?

Visada esame pasiekiami tel.nr. +370 655 54906 bei el.paštu info@spalvotareklama.lt

Call Now Button