Reklaminiai tentai | Tentų gamyba - Spalvota Reklama
Reklaminiai tentai - pigi ir greitai pagaminama reklama. Reklaminių tentų gamyba per 1-3 darbo dienas. Panašūs darbai: tentų maketavimas ir tentų montavimas
Reklaminiai tentai, tentų gamyba, reklaminių tentų gamyba, tentų maketavimas, tentų montavimas, lauko reklama, tentai
54042
page-template-default,page,page-id-54042,page-child,parent-pageid-51896,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7,fade_push_text_right,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive,elementor-default
 

Reklaminiai tentai

Reklaminiai tentai


Vis nesugalvojate kaip pritraukti potencialių klientų žvilgsnius į savo reklaminę žinutę? Reklaminiai tentai – tai efektyvi lauko reklamos priemonė, priverčianti atkreipti dėmesį. Tikrai tik nedidelė dalis visuomenės neatkeiptų dėmesio į didelio formato spalvingą reklaminį tentą. Viskas… kliento dėmesį pritraukėte – dabar reikalinga tik tikslingai pateikta žinutė, priverčianti paprastą žmogų veikti (užsisakyti Jūsų paslaugą/prekę ar tiesiog sužinoti apie Jus)

Reklaminiai tentai | Spalvota Reklama
Reklaminiai tentai | Spalvota Reklama
Reklaminiai tentai | Spalvota Reklama
Reklaminiai tentai | Spalvota Reklama

Reklaminių tentų gamyba


Reklaminiai tentai gaminami naudojant lateksinius dažus, kurie pasižymi atsparumu UV spinduliams, drėgmei bei įbrėžimams. Beje, naudojant šiuos dažus, atsiskleidžia visas reklaminio tento maketo spalvų sodrumas ir ryškumas. Dėl greito lateksinių dažų išdžiovinimo, tentų gamyba gali užtrukti 1-3 darbo dienas po užsakymo patvirtinimo. Tentai spausdinami ant 440 g/m2 kokybiškos tentinės medžiagos. Galite pagaminti bet kokio dydžio reklaminį tentą. Atspausdinus tentą, mes sukalame aliuminius žiedus kas 25-35 cm atstumu. Pagamintas reklaminis tentas gali būti sumontuotas mūsų darbuotojų Jūsų paskirtoje vietoje. Jei nėra poreikio sumontuoti – mes pagamintą reklaminį tentą išsiųsime pasitelkę Venipak kurjerių pagalbą.

Maketavimo darbai


Jei turite ar planuojate kurti maketą reklaminiam tentui būtinai peržiūrėkite mūsų plačiaformatės spaudos reikalavimus, kad darbų eigoje nekiltų nesklandumų. Jei maketo neturite – ne problema, mūsų dizaineriai padės tento maketo kūrimo klausimais.