Spalvota Reklama | Fototapetai | Fototapetai interjere | Spalvota Reklama
Spalvota Reklama sukurti fototapetai interjere suteiks naujų spalvų, kaip ir eko tapetai vaikų kambariui ar fototapetai miegamajam leis mėgautis švariu oru.
fototapetai, tapetai vaikų kambariui, fototapetai miegamajam, fototapetai iš nuotraukos, fototapetai interjere, 3d fototapetai, tapetai, fototapetai vaikams, tapetai interjere, tapetų klijavimas
52008
page-template-default,page,page-id-52008,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7,fade_push_text_right,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive
 

Fototapetai

individualus tapetai, foto tapetai

Susikurkite foto tapetus iš savo fotografijų!

Jūs randate patinkančią nuotrauką, pasirinkate norimą fototapetų dydį, o mes pasirūpinsime likusiu darbu: patarsime kaip pasirinkti tinkamą nuotrauką individualiems fototapetams, ką galima pakoreguoti ir  suteiksime informacijos apie naujausias fototapetų madas bei pasiūlys Jūsų interjerui tinkančius tapetus. Mes gaminame fototapetus iš originalios mūsų spausdintuvui pritaikytos HP fototapetų medžiagos. Mūsų lateksinis spausdinimo būdas ekologiškais dažais užtikrina, kad  mūsų produkcija atsidūrus Jūsų namuose neskleis jokių kvapų bei nesukels alerginių reakcijų.

Kaip rasti tinkamą nuotrauką?

Jei nerandate tinkamos nuotraukos savo fotoarchyvuose mes siūlome Jums išsirinkti aukštos kokybės mokamą nuotrauką puslapyje www.shutterstock.com.

Kai išsirinksite norimą nuotrauką, atsiųskite mums jos nuorodą. Mes nupirksime fotografiją, ją pakoreguosime ir atsiųsime Jums vizualizacija, kaip atrodytų pasirinkta nuotrauka interjere.

Kodėl turėčiau rinktis šiuos tapetus?

Dažnas žmogus, kuris nusiperka paprastus tapetus iš parduotuvės kartu turi pirkti tapetų klijus,taip pat tenka susidurti su klijavimo problemomis, tokiomis kaip plonų popierinių tapetų raukšlių susidarymu ar įplyšimu, nelengva būna ir atitaikyti sudėlioti norimą paveikslėlį, kuris yra supjaustytas į daug dalių. Mūsų pagaminti HP latex tapetai palengvins Jūsų darbą. Mūsų spausdinami foto tapetai jau iš karto yra padengti tapetų klijais, užtenka tik juos sudrėkinti vandeniu. Viena iš išskirtinių savybių yra tai, kad šie tapetai yra lengvai pašalinami nuo sienos, tad beklijuodami savo išsirinktus fototapetus nesusidursite su raukšlių ar paveikslėlio neatitikimo problema, nes Jūs galėsite juos bet kada nuplėšti ir perklijuoti taip kaip Jums patogiau.

Kaip užsiklijuoti tapetus?

 

 

 

</div


Individualus tapetai

Fototapetai –  Colibri DIGITAL